Ko je oseba sposobna nadzorovati telo, se šteje, spretnost, in tak spektakel gledati zelo zabaven. Od davnih časov, orientalski joga pokazala najvišjo umetnost časa fizičnega telesa. Na zahodu se je začela posnemati, vendar, žal, je duhovni pomen izgubi. Tako je v osmem stoletju pred našim štetjem, so antični Grki se je beseda "telovadbo". Toda dolgo pred tem, in sedaj na Kitajskem gimnastičnih vaj, ki se uporablja za medicinske namene. Od prvih olimpijskih igrah moderne dobe, se je ta šport nekoč vključeni v program za moške. Od leta 1928 je začel uradno delovati na olimpijskih igrah in ženske. V 30 letih Sovjetske zveze začela pripravljati svoje športnike na mednarodnem prizorišču. O zgodovini ene junakinje to ni čisto enostavno šport bomo zdaj opisali.

Dejstva iz biografije

Shushunova Elena Lvovna se je rodil 23. aprila 1969 v ZSSR, v Leningradu (sedanje ime St. Peterburg, Rusija). Družina je živela preprosto, z naslonom in je le, da si prizadeva trdo delo. Prej, trenerji šla v šolah in pogledal po športnem oddelku njegovi otroci, ki jim ustreza, na zunanjih podatkov. Ali gledanje njihovo gibanje v športni vzgoji, ki išče mlade bodoče šampione. In Helen opazili v prvem razredu in povabljeni na športne šole svoj prvi trener v gimnastiki - Rubtsova G. I. tako fleksibilnost, usklajevanje motorja pri otrocih razvija v zgodnjih letih, so imeli športniki, da si skoraj iz vrtca, da ne bi zamuditi točko razvoja, drugače kazen - ne boste dosegli ničesar v telovadnici.

Prvi testi

Toda težko otročje trening v mladosti je prvi zlom. Po nekaj težkih letih mlada Elena Shushunova ni želel opravljati bolj zaradi domnevnega pomanjkanja dobrih rezultatov. Toda razmere so bile res težko. Prej je bila tam laminirane varnostne blazine, kot so zdaj. Telovadci usposobljeni samo na preprogi, ki ga mnogi zdaj ležijo na tleh. Glede na to, da je to tako zelo travmatično šport, in tudi za dekleta, pogosto je treniral neznosna. Ker veliko ljudi ne dosegajo visoke rezultate. V tem času, moja mama umirile Elena Shushunova hčerko, razvedriti, ne takoj dobijo vse, kar je odlično, polirani spretnosti ponovitev več let, celo desetletij.

prva zmaga

Pot se je nadaljevala pod vodstvom trenerja Yatchenko TN vztrajno vadbo v svojem mentorju Govrichenkova VN, na stari deset let Elena Shushunova mojster športa. Tri leta kasneje je osvojil parter mladinsko evropsko prvenstvo leta 1982. Potem vlije zmage v državnih prvenstvih v vseh vrstah v gimnastiki. Leta 1983 je zmagal na ZSSR pokal v vse okoli, ki potrjuje, nato pa več kot eno leto, da je boljši od 1985 do 1988 (samo leta 1984 je prejel bronasto medaljo). Nato je prišel na zmagovalne predstave na svetovnih prvenstvih.

zlato prvak

Pri športnikih je bil še en poskus za dokončanje kariero, vendar tokrat je trener igrala ključno mentorski vlogi, in za dober razlog. V Montrealu (Kanada), v 1985 Elena Shushunova (telovadec z veliko vzdržljivosti) osvojil tri zlate medalje. Čeprav je bila 17. po prostem skate. Potem ko je ekipa prvenstvo športnik povzpela na peto mesto (ki pa je v prvih treh v finalu tekmovanja). Nekateri flair trenerji še vedno čaka Elena v ekipi, in to se je izplačalo. Je postala trojni svetovni prvak v absolutno premoč, ekipe in obok. V istem letu je na evropskem prvenstvu v Helsinkih, Elena - počaščen Master of Sports, je osvojil štiri zlate medalje (vse okoli, sef, nadstropje za vadbo in bradlji) in en bron na najtežji za njeno uresničevanje na gred.

Radost in solze

1987 je bila solza Elena tako veselja in žalosti. Ona je postal lastnik absolutni rekord na svetovnih univerzitetnih igrah v Zagrebu (Jugoslavija). Elena Shushunova je vseh 6 zlatih medalj v gimnastiki na svoje nasprotnike. V Moskvi potekalo evropsko prvenstvo, Elena osvojil obok in ujela za tretje mesto na stopničkah v vse-okrog. Toda v svetovnem prvenstvu istega leta na Nizozemskem (Rotterdam), so grenke solze. Kaj žalostno čeprav? Elena - Častni Master of Sports, osvojil dve zlati (parter in obok), tri srebrne (vaje na gred, vse-v okolici in ekipno tekmovanje), bronasto medaljo za vaje na neravnih barov. Kaj ni bilo tako v tem prvenstvu? Ekipa vseh žensk v ZSSR je jokal, in da si bo zapomnil za vse življenje vse zvočnike, medtem ko dekleta. Izgubili svetovno prvenstvo ekipo, ki daje ekipo Romunije le ena stotina točk! Bilo je res žalostno, še vedno spominja Elena o tem.

Dolgo pričakovani za Elena Shushunova olimpijskem letu 1988 (Seoul, Koreja) je predstavil prestižno zlato na vse okoli in ekipnih tekmovanjih. Elena zbirajo tudi vse vrste medalj na teh olimpijskih igrah - srebro v izjavah na gred in bron - na neravnih barov. Zdaj, na koncu, se lahko sprostite malo. Toda Elena takoj novega pomočnika trenerja v reprezentanci, kjer je bila pokazati pravilnost vaj. To zlomil duh športa zmago telovadca. Na tej stopnji, se je odločil, da konča kariero, Elena Shushunova.

osebno življenje

Leta 1991 je športnik diplomiral na Državnem inštitutu za telesno vzgojo in šport Lesgaft PF v Sankt Peterburgu. Se je poročil in imel sina. Elena končno Shushunova spočiti fizično, ampak psihično pa še naprej delati za dobro vseh. Bila je povabljena, da izvajajo različne prvenstva v svojem najljubšem športu. Do leta 2014 Elena uradno zasedli upravni urad v svojem domačem kraju, za pozicije, na odboru za telesno kulturo in šport.

Bila je prejel medaljo "Za delo" in red rdeče zastave za delo. Še vedno ostaja skromno živi v rojstnem mestu, s svojo družino in starše.

Copyright © 2018 sl.birmiss.com. Theme powered by WordPress.