Novice in družbaZnane osebnosti

Milan Dadashova: wrestling kot način življenja

Članek govori o zanimivo osebo v svetu športa. Šport, ki so se odločili Dadashova Milano - rokoborba. Državljanstvo - dagestanka, ampak živi na ozemlju Ruske federacije. To je ruski prvak v boju freestyle leta 2016. Kljub tako mladih letih, ona je MS svetovnega razreda. Najbolj udoben občutek v kategoriji do 48 kg.

Dadashov Milano (rokoborba): biografija

Milan Kamilhanovna Dadashov se je rodil 20. februarja 1995 na ozemlju Republike Dagestan, v mestu Izberbash. Obstajajo tudi druge informacije o kraju rojstva, vendar ni potrjena. Kasneje se je družina preselila v Makhachkala, kjer je začel tekmovalni karieri dekle.

Od otroštva in borilnih veščin očara Milan, tako da njegova kariera se je začela v srednji šoli z razredi v oddelku judo. Ko je bil Dadashova star 15 let, ki je v letu 2010, je bil povabljen na mesto prvenstvo boju. Po zmagi na turnirju, je ugotovila, da je boj bližje k njej in se odločila, da se spremeni v rokoborba nogavice. Torej, v tem športu nova zvezda - Milan Dadashov. Rokoborba je za njo, da je prizor, kjer je morala večkrat vzpon na stopničke.

Odločitev za boj

Ona usposablja v okviru ruskega trenerja, legendarnega Kasumi Nasrudinova v Makhachkala mladino. Po prehodu v odraslo šport Milan začelo usposabljanje Svetlana Gracheva. Ta trener je pomagal odkriti talent mladih športnikov.

Milan Dadashov (rokoborba ni samo tisto, kar je dekle v mojem življenju), je bilo že 21 let, je uspelo pridobiti dva stopinj: na področju gospodarstva in športne vzgoje.

Kariera Milana Dadashova

Profesionalna kariera mladih športnikov se je začela v letu 2012 in prvi uspehi niso dolgo v prihajajo. V februarju je bil Milan drugi na prestižnem turnirju Klippan Lady Odpri. Izjemno uspešen je bil v aprilu istega leta. Najprej Dadashov osvojil bronasto medaljo na turnirju v Orenburg, nato pa osvojil junior prvenstvo Rusije. In kot rezultat - izziv za mladinsko reprezentanco.

Konec maja, Milan je zlato medaljo na mladinskem prvenstvu, ki je potekalo v turškem mestu Ankara. V začetku poletja, športnik je postal tretji prvenstvo evropsko mladino v Zagrebu. Ti uspehi so morali počakati do leta 2013, ko je maj Milana Dadasheva (rokoborba v kategoriji do 48 kg) je postal prvi v letnem mladinskem turnirju po Sirakov in Ilieva, ki je potekal v bolgarskem mestu Varna.

In mesec dni, preden je postal prvak Rusije na turnirju v Perm. Tudi v maju 2013 Dadashev čakal še en uspeh - bronasto medaljo na tekmovanju v nemškem mestu Dormagen (v tolažbo finalu Milanu premagali kolegi rusko reprezentanco - Ekaterinu Polischuk).

Toda v juliju 2013 Milan ni evropsko mladinsko prvenstvo, ki je potekala v makedonskem Skopju. Športnik uvrstila sedmi, je boj v drugem krogu po izgubi nemškega Katrin Henke. 2013 končala s strašno poškodbe za športnike - križna vez rupture a, ki bi zahtevala precej dolge linije za obnovitev. rehabilitacija proces je trajal približno dva meseca in pol, po katerem se športnik sodelovali na turnirju v Minsku, a ne unovčiti. Njegov naslednji nagrada Milan zmagal na mladinskem svetovnem prvenstvu končal na tretjem mestu je drugi samo na japonskem športnika Yu Miahara.

Uspehi in nagrade

2015 se lahko varno zabeležena v sredstev nadarjenih športnikov. V začetku poletja je Istanbul Junior Continental prvenstvo v Milanu je bil zmagovalec v svojem razredu teže. V avgustu so svetovno mladinsko prvenstvo, ki je potekala v brazilskem mestu Salvador, Dadashov ponovno osvojil bron.

2016 za mlade športnike je začelo s končno tretje mesto v prvenstvu odraslih v Parizu. V začetku pomladi na evropskem prvenstvu med športniki pod 23 let, Milan osvojil tretje mesto v dramatičnem boju za bron je prevladoval nad evropski prvak med mladinci Violetta Ciric.

V začetku poletja, prvenstvo odrasle Rusije Milana Dadasheva, rokoborba, za katere je postalo prednostna naloga v vašem življenju, samo ne pusti tekmece nobene možnosti. Vsi štirje ugledni opponentki pojavila na rezila - ni bilo mogoče imenuje občutek, vendar je veliko trenerjev in strokovnjakov je presenetila s tem, kar so videli.

Potem je postalo jasno, da je Milano - glavna stranka, za potovanje v Brazilijo olimpijske igre, ki zastopa ruske ukaz rokoborcev v kategoriji teže do 48 kg. Dadashov je uradno vključena v vlogi ruskega olimpijskega moštva v juliju 2016. Po mnenju večine športnikov, je bil to njen otroške sanje in ona je zelo zadovoljen, da je dosegla svoj cilj.

Olimpijske igre 2016 Rezultati: Milana Dadasheva (rokoborba)

Rio de Janeiro, prestižni olimpijski turnir - se je zdelo, da je vse, kar je želel, športnik v svojem življenju izpolnjeni. Je ostala le osvojiti medaljo za rusko ekipo, a žal to ni bilo mogoče. Seveda, vse se je začelo veliko - v kvalifikacijah Dadashov osvojil korejski športnik Kim Dzhoon. Toda v zadnjem porazu, ki ga Jelica Yankov, ki zastopa bolgarsko ekipo 1/8.

zanimivosti

Športnik priznava, da je v prostem času rad bere knjige in gledal risanke pozitivne. Milan Dadashov odlično znanje angleščine in arabščini. Milan je velik oboževalec mešanih borilnih veščin in pogosto ljubitelj domačih borcev.

Rada ima tudi atletika od otroštva je bila prva strast v Milanu. Sedanje 2016 videl prihod na moskovski državni univerzi na fakulteti za politične znanosti - morda kmalu bomo slišali novo ime v diplomatski areni - Milan Dadashov. Rokoborba, olimpijske igre 2020, družbene dejavnosti - športniki veliko načrtov za prihodnost in stop tam, ona ne bo.

Copyright © 2018 sl.birmiss.com. Theme powered by WordPress.