Šport in fitnesBorilne veščine

Kazahstan boksar Daniyar amaterski Yeleusinov

Skozi zgodovino zadnjih štirih poletnih olimpijskih iger še nikoli v boksu v kategoriji do 69 kg ni popoln brez stranke Kazahstana na prvi korak stopničke. Leta 2016 Štafeta je Daniyar Eleusinov, 25-letni športnik.

Župnija v boksu

Eden od glavnih zvezd boks v zadnjih letih v Kazahstanu je Yeleusinov Daniyar. Biografija športnika izvira iz vasi Berozino West Kazahstan regiji, kjer se je 13. marec 1991 je bil rojen. Daniyar začel zanimati za šport v starosti 9 let in prvič ga je počaščen trener njegovega očeta, Marat, ki je imel prej treniral in starejšega brata športnika usposobljeni. V 16 letih, Diniyar njegova družina preselila v Astani, kjer nadarjeni mladi boksar je imel dobre možnosti.

Svetovni in kontinentalni uspeh

Njegovi prvi junior turnirji Yeleusinov Daniyar osvojil še pred selitvijo, ki sodelujejo v Cadet igrah. In v letu 2008, je bilo svetovno mladinsko prvenstvo v Mehiki kazahstanski boksar uspelo priti v finale, in leto kasneje osvojil "zlato" tekmovanja, tako da je kmalu postal povabili v glavno reprezentanci Kazahstana.

Prvenec v turnirju odraslih padla na Daniyar 2010, ko je 19-year-old samozavestno zaveval prvenstvo Kazahstan. Istega leta je bil boksar poslana na azijskih igrah v Guangzhou, kjer Yeleusinov prinesla tudi zlato medaljo. Dve leti kasneje, športnik kvalificiral za olimpijske igre v Londonu in je uspelo priti v četrtfinale, kjer se je izgubljenega Italijanska Vincenzo Mangiacapre. Neuspeh na olimpijskih Yeleusinov Daniyar celoti odpravljene v naslednjih svetovnih prvenstvih. Kot del svetovnega prvenstva je potekal v Kazahstanu, je zanesljivo uvrstila v finale, kjer utrip kubanske Arisnuada DESPAGNE, ki je osvojil zlato.

Zmaga v Riu, in načrtuje, da postane pro

Športnik si prizadeva za zmago in njen uspeh mu dovoli že drugič v svoji karieri, da gredo na olimpijske igre. In leta 2016, v okviru olimpijskih iger v Braziliji, Rio de Janeiro, Daniyar ni imel enake kategorije maso do 69 kg. Kazahstan športnik samozavestno opravili na turnirju omrežje, zmagi v finalu na uzbekistanskega Shahram Giyasova.

Del sredstev, prejetih za to zmago Daniyar poslal v dobrodelne namene, in je začel razmišljati o morebitnem povečanju železnici. Kot rezultat, danes Yeleusinov resno razmišlja o možnosti sodelovanja v predlagateljev profesionalne boksarske zanima, kaj v Združenih državah Amerike. Zato, da lahko kmalu pričakujemo prve bitke med Kazahstanom športnika in na velikem obroču.

osebno življenje

Leta 2015 Yeleusinov Daniyar je pomembno odločitev v svojem življenju, cementiranje vezi zakonske zveze s svojim dekletom, mu je kmalu rodila sina. V svojem prostem času usposabljanja kazahstanski športnik rad igra namizni tenis, biljard ali nogomet, ne pozabite, da preživijo čas v krogu svoje družine.

Copyright © 2018 sl.birmiss.com. Theme powered by WordPress.