Šport in fitnesEkstremni športi

Velika nagrada Mehike. Vrnitev na dirki v koledarju, "Formula 1"

Dobra novica za vse latinskoameriške fans za "Formula 1" je povratku v Mehiko, po dolgem premoru. Leta 2015 je dirko v tej državi še enkrat vrnil na koledar. Ta odločitev je bila piva za dolgo časa, saj tu je dobra steza. Toda igral pomembno prvenec vlogo v kraljevski dirki mehiške Sergio Perez že leta 2011. V zvezi s tem povečala zanimanje za dirko v tej državi. Velika nagrada Mehike ni razočaral niti gledalcev ali same tekmovalce.

Zgodovina Grand Prix

Autodrome v Mehiki je bila zgrajena že leta 1959, vendar je prvi Grand Prix je prišlo šele po treh letih. Dirka leta končalo v tragedijo: Mehiška Ricardo Rodriguez strmoglavilo v nesreči. Predsednik se je odločil, da pokličete na ime umrlega pilotnega vezja. Njegov brat dirkal tudi. Leta 1970 je Pedro Rodriguez končal na šestem na tej progi. Toda eno leto kasneje je tudi, je bil ubit med dirko v Nemčiji. Proga je bila ponovno preimenovala v čast obeh že mrtvih bratov.

Od leta 1971 do leta 1986, "Formula 1" Grand Prix v Mehiki ni opravila. Leta 1987 je bil zmagovalec Naydzhel Mensell, mu je uspelo še enkrat ponovil svoj uspeh iz leta 1992. Dvakrat je osvojil tukaj Alain Prost. Leta 1992 je potekala zadnja dirka za VN Mehike pred dolgem premoru.

Veliko vlogo v zameno za "Formula 1" v tej državi igral milijarder Carlos Slim. Da dolguje velik del svoje kariere Sergio Perez in Esteban Gutierrez.

značilnosti dirka

napovedal je, da bo okoli 180 tisoč ljudi obišče dirkališču v dirko konec tedna. To ni presenetljivo, saj med prebivalci države je zelo priljubljen "Formula". Velika nagrada Mehike dejansko zbrali ogromno občinstvo, mnogi so prišli na ogled njegov rojak Sergio Perez. Racer sam je dejal, da je vrnitev v "Formula 1" v svoji domovini pomeni, da je država dosegla nekaj. dogodek je videl kot priložnost pokazati svetu, da je država, in tisto, kar je v njeni moči.

Značilnost poti je, da je nova. Autodrome je na visoki nadmorski višini. Pomemben dejavnik je vreme. Podnebje je vroče v Mehiki. Visoke temperature se pričakuje v dirko konec tedna, tako da je bilo pomembno vprašanje je stopnja obrabe pnevmatik.

"Formula 1" VN Mehika (2015)

Leta 2015, dolgo pričakovano stopnjo "Formula 1" v Mehiki. Glavni favoriti tu prišel Lewis Hamilton in Nico Rosberg v "Mercedes" ekipe, Sebastian Vettel za "Ferrari". Velika želja narediti vodnjak je bil Sergio Perez, za katere je bila dirka doma zelo pomembno. Kvalifikacije VN Mehike so potrdili, da sta glavna kandidata za zmago le piloti "Mercedes". Rosberg je osvojil najboljši štartni položaj, Hamilton je pokazala, drugič, in tretji je bil Vettel. Njegov moštveni kolega Kimi Raikkonen ni prenesel v tretjem segmentu. Vendar pa je Peres kvalifikacije za VN Mehike dokaj uspešno razvila: on je uspelo do zadnjega segmenta. To mu dovoliti, da računajo na pridobivanje v točkah cone v dirki.

Velika nagrada Mehike je bil zelo uspešen za "Mercedes" pilotov so končali na vodilnih položajih. Prvi videti karirasti zastavo Nico Rosberg, sledila Lewis Hamilton prišel. Toda ekipa presenetila obrabo pnevmatik, ki je bil večji kot prej ocenjena. Tam je še potekal še en postanek. To je povzročilo nezadovoljstvo v Hamilton, ki je verjel, da je bil še en postanek v boksih ni obvezno. Dobra dirka preživel Finski voznik Valtteri Bottas. Zahvaljujoč pristojnemu strategije dirkač je lahko dvignila na tretje mesto.

Več kot zadovoljen z občinstvom, "Formula 1"? Velika nagrada Mehike je bil pravi neuspeh za "Ferrari" od pilotov. Oba voznika zapustil oder. Vettel utrpela punkcijo na prvi, nato pa v celoti zavrnjenih zavore, je strmoglavilo v sekalnik, in ne brez medicinskih naprav. Te zanimive dirke in je vedno bolj priljubljena po vsem svetu, "Formula 1". Velika nagrada Mehike lahko zagotovo vzeti kredit za ekipo Red Bull. Kolesarji so sposobni sprejeti 4. in 5. mesta. Peres je na domači progi se lahko konča le osmo mesto.

"Formula 1" Grand Prix v Mehiki. prikazov kolesarji

Piloti so bili navdušeni nad atmosfero, ki jih navdušil navijače, ki so navdušeni nad dirkanja, in da bi jih razumeli. Skozi cel vikend, piloti prejeli veliko podporo navijačev. Zmagovalec dirke Nico Rosberg je dejal, da je to najboljša stopničke v karieri za njim. On je celo počutil kot rock zvezda, ko je velika množica kriči njegovo ime. Lewis Hamilton je dejal, da je v veliki strasti Fans "Formula 1". Velika nagrada Mehike se je razvil zelo dobro za njega, čeprav je poudaril, da ne moremo vrniti nazaj v drug avto.

Daniel Ricardo je dejal, da je parada neverjetno piloti, ventilatorji vsi toplo pozdravili. Bil je zelo vesel, da pridejo do mesta, kjer "Formula 1" postane pravi show. Kljub temu, da Serhio Peresa dirka ni bil najboljši način, je dejal, da je neverjetna teden za njim, tu je dobil veliko nepozabnih vtisov.

Dirka v Mehiki je bilo zelo zanimivo, vzdušje je bilo neverjetno. Piloti so bili sposobni, da bi resnično kažejo, in občinstvo jim je zahvalil za podporo in topel sprejem. Vsak tekmovalec je lahko, da se počutijo kot pravi mehiške.

Copyright © 2018 sl.birmiss.com. Theme powered by WordPress.