Šport in fitnesEkstremni športi

Sebastian Vettel. Dejstva življenja

Sodobna "Formula 1" ni mogoče predstavljati brez enega največjih voznikov vseh časov rase, katerega ime je Sebastian Vettel. Njegov prvenstvo značaj, pomnožena z nemško vztrajnost in pedanterija, so opravili svoje delo, mu zagotavlja uspeh.

Zvezda je rojena

Sebastian Vettel je bil rojen v Nemčiji, 3. julij 1987. Rojstni kraj je bilo mesto Heppenheimu. Omeniti velja, da prej, da se v "stabilni" dirke "formule", je človek dolgo sanjal, da postane pevka. Vendar igralčevo kariero ni bil na voljo za njega, ker je povsem odsoten vokal. Toda nad je bilo vse, kar je bilo potrebno, da bo res prvak: volja, kul glava, potrpežljivost in gorečo željo, da bi zmagal.

Zgodnja kariera

Sebastian Vettel je debitiral za volanom športnega avtomobila v starosti sedem let, ki sodelujejo na tekmovanjih v kartingu. Po le nekaj let, je postal priznan kralj dirke. In v 16 letih je imel priložnost, da preizkusite svoje roke za volanom avtomobila, "Formula 1", kjer je Sebastian lahko najprej poskusite osvojiti prvo mesto v nemškem prvenstvu.

Pri starosti 18, mladi pilot postane udeleženec evropskega prvenstva, "Formula 3". Prvenec sezona za fanta je izkazalo za zelo uspešno - 64 točk, če zelo visoko peto mesto, novice turnir. Po relativno kratkem času voznik preživi svoje življenje v prvih testih v kraljevski dirki. Njegov prvi stroj postane Williams. Že v samo enem letu, nemška postal dobitnik srebrne medalje v fazi svetovnih tekmovanjih, "Formula-Renault". Na dirki je bil drugi na ciljni črti, kasneje pa je bil razglašen za zmagovalca, saj je prišel hitreje konkurent je bil diskvalificiran.

Prva stopničke v "formulo 1"

Leta 2006, tik pred fazo "Formula 1" v Turčiji, Sebastian Vettel ofotsialnym postal tretji voznik v BMW ekipe. V tej sezoni je bil mladi in obetavni športnik nekajkrat v avtu, ko je potekala seja prostim treningom. In že v letu 2007, je bil Sebastian sprejeta na delovno mesto testnega voznika za BMW Sauber. Ta sezona je enaka, in prvenec na kolesarja na dirki, "Formula 1". tako se je zgodilo, da je glavni pilot ekipe - Kubica - za Izkazalo se poškodoval, in Vettel dobil za volanom avtomobila. In moram reči, da Sebastian ni razočaral, tipkanje v svoji prvi dirki eno točko, pri čemer na osmi ciljno črto. Ampak potem se je njegova kariera nadaljuje, da pilot v prvi ekipi Toro Rosso, kjer je vzel svoj prvi pole in prvo mesto na dirki. To se je zgodilo na dirki v Italiji leta 2008, ko bi Sebastian v dežju postala prva in postavila svetovni rekord kot najmlajši pilot v zgodovini prestižnega turnirja kdaj za zmago in dirko in kvalifikacije.

razcveta

V letu 2009, dirkač Sebastian Vettel To je Red Bull ekipo, ki prihajajo na zamenjavo, ki je s "stabilno" David Coulthard. V tej sezoni je bil nemški čudežni sposoben osvojiti zmago v štirih fazah, in se na koncu druge sezone.

Že v Vettel je postal prava zvezda v sezoni 2010, "Formula 1". Ko že govorimo o suhih številk, je dobil pet dirk pred za 4 točke najbližja svojega zasledovalca Alonso postal prvak v starosti 23.

V letu 2011 je bil glavni tekmec Nemci njegov moštveni kolega Mark Webber. Toda Avstralec ni mogel priti skupaj z ekipo in ni pokazal višje rezultate od veliki meri prispevala k porazu. Na koncu, Vettel, ki je pojavila 11-krat na stopničkah prvič, se je že drugi naslov. Tako ima prednost pred drugo medalje je 122 točk.

2012. Fernando Alonso in Sebastian Vettel, fotografijo, katere v tistem času so ponovili milijone izvodov po vsem svetu, spet postal ostre tekmece na progi. V prvi polovici sezone, ki ga je bil pred izkušenega Španca, a na koncu izkazalo, da je spet nemški prvak, ki je bil sposoben igrati svoj zaostanek za končnih dirkah.

V sezoni 2013 do poletja vodstva bojeval za trdovratne boj med Hamilton, Raikkonen, Alonso in, seveda, Vettel. Toda po poletnih počitnicah, Sebastian še enkrat dokazali najvišjo strokovnost in, ko je pridobil 9 zmag zapored glasno in samozavestno odpravila boju za dlani. Kot rezultat - 4 leta 4 ras in naslove. Odličen rezultat!

2014 je bilo zaznamovano z uvedbo novih pravil, zaradi česar so bili Vettel od voditeljev v kletkah. Sčasoma se je dokončno odloči, da zapusti ekipo in podpisano pogodbo triletno Ferrari.

Nekaj dejstev o dirkač

Nebesno znamenje rojen v Nemčiji - Rak. Višina Sebastian Vettel je 176 cm in teža - 62 kg, kar je idealno razmerje za voznika s formulo 1. Število krogov vodilni pilot 2438. Njegovo najljubšo jed iz testenin, Sebastian kliče. Najljubša pijača - Kombucha in "Red Bull". Bližnji sorodniki Sebastian ima dve sestri in brata. V tem trenutku, država je voznik namestitvene Švici.

Copyright © 2018 sl.birmiss.com. Theme powered by WordPress.