Šport in fitnesNogomet

EURO 2000: rezultati in dejstva

EURO 2000 je v dveh državah - Belgiji in na Nizozemskem. To se je zgodilo prvič v zgodovini. 11. Evropsko prvenstvo je bilo bolj razburljivo kot na turnirju v letu 1996. Sodelujoče ekipe na UEFA EURO 2000, je bilo 16. Montažne zadovoljen občinstvo z razburljivo tekmo z nepredvidljivimi rezultati. Veliko slabe ekipe so bili sposobni predstaviti občutek, igranje zvezdne kompozicije. EURO 2000 Ruska ekipa ni mogla ven.

kvalifikanti

To ni bilo v kvalifikacijskih krogih občutkov. Najbolj zanimiva skupina je začela v Franciji, Ukrajina, Rusija, Islandija, Armenija, Andora. Za doseganje borili štiri ekipe. Tri začnejo igre za Rusijo prišlo do napak. Ampak potem ekipa je sposobna dati močan niz šestih iger. V zadnji tekmi v Rusiji, se je zmotil, za Ukrajino, ki se je kasneje dal pot v Slovenijo v play-off. Francija se je za EURO 2000 na prvem mestu.

skupina A

V skupini so: Portugalska, Romunija, Anglija in Nemčija.

V skupinskem romunskega reprezentanci je nekaj neverjetnega. Ona je uspelo premagati Anglijo z rezultatom 3: 2 in se igrali remi z Nemčijo. Le Portugalska mogel ustaviti Romuni. Zelo slabo ravnala Anglija, ki je osvojil le zmage. Neuspeh je bila Nemčija, ki je izgubil dve tekmi in pripravi. Ta raven igre z Nemci v nogometu UEFA EURO 2000 ni pričakoval nikogar.

V končnici od Portugalskem in v Romuniji.

skupina B

V skupini so bili: Italija, Švedska, Belgija in Turčija.

Ni bilo senzacija. Italija, ki so priljubljene, zasedel prvo mesto, s svetlo igre ni bilo. Za drugo mesto v ostalih ekip, ki se borijo skupino. Belgijci se je začela dobro, premagali Švedsko v prvi igri, nato pa, da upočasni in je pot do Turkov 0: 2, tako da jih gre na drugo mesto.

V končnici je odšel v Italijo in Turčijo.

skupina C

V skupini so bili: Španija, Jugoslavija, Norveško in Slovenijo.

Španija v skupini naj bi bil jasen favorit. Vendar pa se to ni zgodilo. EURO 2000 nogometno bo spomnil na njihovo neizrazitega začetka. V prvi tekmi skupine izgubila na Norveško z rezultatom 1: 0. Slovenija ni povzročil občutke, izgubili z 2: 1. Za izhod v končnico Španija imeli premagati Jugoslavijo. Do 90. minute Jugoslavije vodila z rezultatom 3: 2. Na začetku podaljška kazen v primerjavi s Španci skozi, vendar to ni dovolj. V zadnjih sekundah Španiji uspelo delo čudež s štetjem četrti gol.

V končnici Španiji lani in Jugoslavije.

skupina D

V skupini so: Nizozemska, Francija, Češka in Danska.

Tekme v skupini bo ostal v spominu ne le razburljivo igro, ampak tudi škandal sodnikovih. Dvoboj Nizozemska, Češka je potekala v negotovosti. Češka je vodil igro, in tekma se je končala. Zdelo se je, da je na Nizozemskem bounce. Ob koncu tekme za zelo dvomljiv prekršek sodnik določi kazen, ki se izvaja.

Sta prišla v končnico Nizozemska in Francija.

četrt finale

Tekma se je Španija-Francija je bila v EURO 2000 četrtfinalu najbolj zanimivo. Kompozicije obeh ekip je bil izjemen. Španija se je začela zelo samozavestno, takoj ustvarila več nevarnih trenutkov na vratih v francoščini, vendar je vratar igral zanesljivo. Na eni točki Djorkaeff naredi standardni in Zidane pošlje žogo v mreži. Pet minut kasneje, v Španiji in si prislužil enajstmetrovko. Djorkaeff v zadnjem trenutku spet traja Francijo naprej. Na samem koncu Španija ima priložnost, vendar Raúl ni dosegel s "točke".

Dvoboj Nizozemska, Jugoslavija je, da bo zanimivo. Nizozemski preden se tekma ne šteje jasni favoriti, poleg tega pa še veliko jih ne vidim v polfinalu. Vendar pa je Jugoslavija, ki se je pokazala v skupini neverjetno igro, je bila uničena Nizozemci. Mnogi analitiki niso mogli razložiti to napako. Holland je potekala tudi najboljšo igro na turnirju, zmago z rezultatom 6: 1.

Romunija v opoziciji ni uspelo presenetiti z Italijo. Od ekipe, ki je uspela premagati Anglijo v skupini fazi, smo pričakovali več. Totti in Inzaghi točkovanja žogo, Romunija poslali domov. Unprepossessing igra izstopala George Hadzhi, ki je v drugi polovici leta je prejel dva rumena kartona.

V tekmi med Portugalsko in Turčijo najljubša je bila očitna. Nuno Gomes je zadel dvakrat, vrgel Turki iz turnirja. izhod Turčije v končnico je že velik dosežek, tako nezadovoljen kriki oboževalcev ni bilo.

polfinale

Dvoboj med Nizozemsko in Italijo je bila dekoracija turnirja. To ni bil zadnji UEFA EURO 2000, vendar ni slabša od vnetje. Favoriti so bile upoštevane Nizozemski. najsvetlejšo napad, ki se je že uspelo očarati občinstvo so imeli. Italija v nasprotju uravnotežen obrambo. Italijani so morali igrati z desetimi moškimi iz 34. minute. Dve kazni so bile izrečene v Toldo vrata, vendar igra vratar in Rod pustili Italijane v igri. Vse, kar je bilo odločeno v kazenskem streljanju, ki je bila Italija bolj stabilen in predana.

V tekmi med Portugalsko in Francijo zlomil drugo vrstico. V glavnem takrat ekipe dosegel gol in se preselil v igro v ekstra. Na samem koncu sodnika določi kazen za kaznivo dejanje, za katero ima stranski sodnik. Zidane pravilno implementirali standard in vodil Francijo v finale.

EURO 2000 finale

Ta vznemirljiva UEFA ni mogel dokončati zbledela konča. In tako se je zgodilo. V 55. minuti so Italijani šli naprej hvala za cilj Delvecchio. Do konca polčasa so imeli prednost. Na dodane minuti je žoga na vratih Italije. V podaljških Franciji dosegel "zlati" cilj in iztrga pokal UEFA EURO 2000. Francija, Italija - Najbolj zanimiva tekma je bila finale za veliko let.

Turnir organizatorji prinesla ogromne dobičke. Tekme na milijone oboževalcev obiskali. EURO 2000 je občinstvu veliko pozitivnih čustev in zanimivih bojev.

Copyright © 2018 sl.birmiss.com. Theme powered by WordPress.